ZA EN GOL: Rokometaši iz Trebnjega premagali Koprčane

Rokometaši trebanjskega Trima so v tekmi 14. kroga 1. NLB Leasing lige premagali Koper 2013 s 24:23 (11:12).

Na Dolenjskem je dolgo časa kazalo na zmago koprske ekipe, a je trebanjska zasedba v končnici razburljivega dvoboja zaigrala odlično in dosegla peto zmago v državnem prvenstvu, medtem ko primorska navzlic porazu ostaja na visokem tretjem mestu.

Varovanci gostujočega trenerja Zorana Jovičića so si v 25. minuti priigrali pet golov prednosti (12:7), a so v končnici zaigrali neodgovorno, kar so gostitelji izkoristili in na odmor odšli z minimalnim zaostankom (11:12). V sedmi minuti nadaljevanja so si Primorci priigrali štiri gole prednosti (16:12), a so jih Trebanjci v 54. minuti ujeli in izenačili na 22:22. Koprčani so v končnici - tako kot v prvem polčasu - povsem odpovedali, varovanci domačega trenerja Romana Šavriča pa so vse težave gostov s pridom izkoristili in osvojili zlata vredni točki.

Gorela s šestimi zadetki

V zmagoviti ekipi so Matic Kotar, Gregor Potočnik in Tevž Grandovec dosegli po šest golov, toliko jih je poraženi zasedbi prispeval Jan Gorela.

Koprska ekipa bo v prihodnjem krogu gostila Slovenj Gradec 2011, trebanjska pa bo gostovala pri ljubljanskemu Slovanu. Obe tekmi bosta v petek, 18. decembra.

pogum |  15 .12. 2015 ob  08: 53
Vse čestitke do sedaj doseženo ,samo hrabro naprej tudi poraz na tanki nitki verjamem da je boleč,će dobiš kot FC koper pet komadov sploh neveš če si sploh igral.