ŠE ENO SLAVJE NA BONIFIKI: Prepričljiva zmaga Koprčanov

Nogometaši Luke Koper so v 6. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Kalcer Radomlje s 3:0. Bonifika tako v letošnjem prvenstvu ostaja neosvojljiva trdnjava.

Koprčani so niz zmag na domačem terenu podaljšali na tri prvenstvene tekme v tej sezoni. Tokrat so Primorci zanesljivo in povsem zasluženo premagali Radomljane, ki kot edini v ligi še niso zmagali in so na zadnjem mestu v ligi.

Koprčani so tekmo odlično začeli in povedli že v četrti minuti, ko je po kotu in odbiti žogi z dobrih 20 metrov zadel Jan Andrejašič, ki je zadel spodnji desni kot vrat gostov. Z izjemo nekaj minut so Primorci ves časa narekovali ritem in prihajali do (pol)priložnosti.

Najlepši so zapravili v 34. minuti, ko so zadeli vratnico, zatem pa je Ruben Belima še zgrešil cilj iz ugodnega položaja. V 41. minuti pa so povedli z 2:0, potem ko je prav po Belimovi podaji zadel Zlatan Muslimović.

V uvodu drugega polčasa so Koprčani še povišali prednost, Matej Pučko je prodrl proti robu kazenskega prostora, prišel do strela in zadel desni spodnji kot vrat gostov. Tudi pozneje je bila na igrišču bolj aktivna koprska ekipa, ki je zlahka nadzorovala potek tekme, na trenutke tudi pritiskala proti kazenskemu prostoru gostov, a je ostalo pri 3:0.

Koprčani so napredovali na četrto mesto prvenstvene lestivce. Za vodilno Olimpijo, pri kateri bodo gostovali v 7. krogu v soboto, zaostajajo za štiri točke.

Dare |  26 .08. 2016 ob  18: 24
-1
Svaka cast Andriji, kakor tdi celotni ekipi, mali oa je neverjeten potencial....
Rok |  26 .08. 2016 ob  14: 28
Jutri v Stožice naviiiiijat!!!! Za Koper valda :) :) :) To bo ful dobra tekma, upam da Koper zmaga in si Valter Valenčič obrije brke hehhee
Kopercan |  24 .08. 2016 ob  21: 06
Koper Koper Koper in še enkrat KOPEEEERRR
@ibro |  24 .08. 2016 ob  10: 25
Kaj se je pa s tabo zgodilo Ibro? Kaj nisi ti vedno tisti, ki tako žališ?
navijač |  24 .08. 2016 ob  09: 26
Kdaj je naslednja tekma? Da se lahko pripravim za navijanje za NK Koper! !
tin |  24 .08. 2016 ob  09: 18
Meni je ful ušeč ekipa in tudi če jih greš na bonifiko gledat kako trenirajo ti gre kr srh po koži
Ibro |  24 .08. 2016 ob  09: 11
Nekam dobro zmagujejo zadnje case nasi! FC LUKA KOPER!!!
niko |  23 .08. 2016 ob  21: 25
Nimam sina v Kopru, še vedno to kar ti praviš jesalbo delo in posluh določenih v klubu in ni razlog da se fante ki igrajo v prvi ekipi ne spodbuja. Ali zato ker tvoj sin ni dobil priložnosti so vsi ki so jih pripeljali za nič in se jih zaničuje.
Ampak ti dam prav, da tako kot se pri nas dela z fanti po končani mladinski šoli, da se jih zaničuje in prepusti samim sebi je res neznosno.
Upam da v klubu so razumeli, da to ni prav, kako se obnašajo in zato so hoteli naredit drugo ekipo, ampak kot sem razumel so ti fantje, ki so zaključili pogon odpovedali nastopu v drugi ekipi. To pa tudi ni prav,, po drugi strani.

Jaz mislim, da preskok iz mladincev v prvo ekipo je prevelik in se fantom zelo na hitro odreče. Po moje bi morali na nzsju spremenit način selekcij in recimo naredit selekcijo namesto U15 - U17, namesto kadeti U16 - U19 in namesto mladinci U19 - U21, potem bi bil preskok zelo zanemarljiv. Po drugi strani tudi druga ekipa, ki bi igrala v nižjih ligah ena dobra realna rešitev.
@niko |  23 .08. 2016 ob  18: 19
Mladinci kopra so bili 2. v prvenstvu za domzalami, gulic je bil 2.strelec lige in je sel v gorico,ker ga tu niso hoteli kot druge ne. Vem da imas sina pri u15 a bomo videli kaj bos pisal cez 3, 4 leta ko bo son bil star za clane...
Rasputin  |  23 .08. 2016 ob  17: 16
-3
Komej čakam Koper- Olimpija da gremo navijat za kozliiicke!!! Bodo vidli lublančani kako smo primorci glasni :) :) :) In še izlet v Lj waaa
Niko |  23 .08. 2016 ob  15: 11
-1
Bodimo odkriti in si nalijemo čistega vina, realno povedano, domačih kozličkov ni, ker se z njimi ni delalo kot bi se moralo ko so še bli v mladinskem pogonu Kopra. Če boste se kdaj odpravili na kakšno mladinsko in kadetsko tekmo boste opazili kakšna žalost je, kvalitetnih igrlacev v klubu ni. Edini ki nas bodo kaj spasili so U15, ampak to čez 4 leta in še to je vprašanje upajmo da bodo z njimi dobro delali. Za to pa ni kriva prva ekipa in si zasluži mogoče malo več pozornosti iz strani domačinov.
<3 |  23 .08. 2016 ob  09: 26