KOPRČANI PROTI NEKDANJEMU TRENERJU: Zanesljivo do zmage

Rokometaši Kopra 2013 so v 12. krogu lige NLB premagali LL Grosist Slovan s 30:23 (16:11).

Koprčani so pričakovano osvojili osmi par točk v tej sezoni in so še vedno na drugem mestu prvenstvene lestvice, za vodilnimi Ribničani, ki so včeraj zanesljivo ukanili Novomeščane, pa imajo točko zaostanka.

Do sredine prvega polčasa je bila tekma izenačena, po izidu 8:8 pa so na igrišču zagospodarili izbranci domačega trenerja in selektorja slovenske izbrane vrste Veselina Vujovića in si v 26. minuti priigrali prednost petih golov (15:10). Primorci v drugem polčasu niso popustili, Ljubljančane, ki jih vodi nekdanji trener Kopra Zoran Jovičić, so vseskozi držali na varni razdalji in z zanesljivo predstavo osvojili načrtovani točki.

Koprska ekipa bo v prihodnjem krogu 9. decembra gostovala v Škofji Loki.

V koprski ekipi sta Aleks Vlah in Dani Zugan dosegla po pet golov, v ljubljanski pa je prednjačil Tine Marušič z devetimi zadetki.

|  04 .12. 2017 ob  07: 56
... kaj pa vratarji... Kocjančič 12 na polčas....