VRHUNSKA ATMOSFERA NA DOMAČI KOŠARKARSKI TEKMI: Koprčani so si priigrali polfinale končnice

Koprski košarkarji so na domačem parketu v soboto osvojili zmago in si tako priigrali mesto v polfinalu končnice 4. SKL. V sklopu druge četrtfinalne tekme so bili s 87:56 boljši od ŠD Miklavž.

Sobotna tekma tudi tokrat ni razočarala. Vzdušje na tekmi so popestrili domači navijači, košarkarji pa so poskrbeli za odlično predstavo. V dvorani STŠ Koper so tekmo bolje otvorili Koprčani, saj so že konec prve četrtine vodili z 19:11. V drugi četrtini so bili gledalci priča dobri igri z obeh strani, vendar se je kljub temu polčas zaključil z vodstvom domače ekipe s 47:30.

V drugi polovici tekme so Koprčani ohranili dobro igro in to je prikazal tudi rezultat, saj so tekmo zaključili z zmago s 87:56. Največ točk je tokrat dosegel Izak Molan, odlično se je odrezala tudi celotna ekipa. Z dvema zmagama proti ŠD Miklavž so zasluženo osvojili mesto v polfinalu.

"Bila je dobra tekma. Hvala navijačem za odlično vzdušje. Atmosfera je bila vrhunska. Zdaj pa pričakujemo naslednjo dobro tekmo proti 'vranam', da se borimo za mesto v tretji ligi," je po tekmi povedal Molan.

Že naslednji konec tedna koprske košarkarje namreč čaka polfinalna tekma proti Vrani Vransko v gosteh, kjer bodo poskušali ohraniti zmagovalni niz in si zagotoviti napredovanje v 3. SKL.