USPEHI KOPRSKEGA KLUBA BORILNIH VEŠČIN: Na pokalnem turnirju osvojili več stopničk (FOTO)

Preteklo nedeljo, 4. junija, je v Mežici potekal prvi pokalni turnir v karateju. Sodelovalo je več kot 160 tekmovalcev iz 13 klubov. Med njimi tudi koprski klub borilnih veščin Budo Koper, ki se je izkazal kot močan tekmec.

Prvo mesto v prosti borbi je s svojo močjo in tehniko osvojila Vita Rodela Vilhar. Tudi Tim Mikolavčič je z izvedbo kate osvojil prvo mesto v svoji kategoriji.

Drugo mesto v kati je osvojil Tim Jazbec, Natalija Burič pa tretje mesto. Slednja se je izkazala tudi v prosti borbi in ponovno dosegla tretje mesto.

Giulia Martini je s svojimi kati predstavami osvojila tretje mesto, Tai Kelebuda pa je dosegel četrto mesto v kati.