Pretresljiva novica prihaja iz Kanade, natančneje iz Ontaria, kjer naj bi zaradi policijske krogle umrl enoletni deček. V Kawartha Lakesu je prišlo do družinskega prepira, oče naj bi nato vzel malčka in se z njim odpeljal. Ko ga je policija poskušala zaustaviti s streli, naj bi krogla zadela otroka.
UGRABITEV SE JE KONČALA TRAGIČNO: Enoletnega dečka naj bi zadela policijska krogla, umrl je na kraju (FOTO)
Kronika
Policija še ni potrdila, ali je otroka res zadela policijska krogla. Kot poročajo mediji, naj bi policija sledila moškemu. Pri tem naj bi povozil policista in zapeljal v enega od policijskih avtov. Z namenom, da ga zaustavijo, naj bi proti avtomobilu streljali trije policisti. Malček naj bi sedel pripet na zadnjem sedež.
Enoletni deček je zaradi strelne rane umrl na kraju, poroča Guardian. Njegov 33-letni oče naj bi bil hudo poškodovan in so ga prepeljali v bolnišnico.
SIU releases more details about tragic shooting in Kawartha Lakes this morning. Here's the latest.https://t.co/xQvsnr9ebM
— KL This Week (@KLThisWeek) November 27, 2020
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
KAOS NA FRANKFURTSKEM LETALIŠČU ZARADI SLOVENCA: "Vse vas bom pobil, Alah je velik"
A.S.
-
danes ob 10:44
POLICISTI V BOJU S PLAMENI NA PRIMORKI: Vozilo je zgorelo v celoti, voznik odnesel celo kožo (FOTO)
T.K.
-
15.1.2021 ob 16:13
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANŠA O POPOLNEM ZAPRTJU DRŽAVE: "Za zdaj kaže, da po tem ukrepu ne bo treba poseči"
A.S.
-
danes ob 08:30