NESPAMETNA POTEZA DONČIĆA: Zaradi tega so ga izključili s tekme (VIDEO)

Luka Dončić v Indianapolisu ni bil na svoji ravni. Obramba Indiana Pacers ga je povsem zaustavila, dovolila mu je le osem točk, pet skokov in šest asistenc, točkovno je bila za Ljubljančana najslabši dosežek v zadnjem mesecu lige NBA. Posledica tega je bil poraz Dallasa z 99:111, Dončić tekme niti ni končal, saj so ga sodniki izključili.

Izključitev si je prislužil tri minute pred koncem tretje četrtine zaradi druge tehnične napake, dobil jo je, ker je žogo brcnil med gledalce.

"Nisem se zavedal, da bom izključen, v Evropi so pravila drugačna. Igral pa sem zelo slabo, pokazal sem eno najslabših predstav v dosedanjih tekmah, zato sem bil tudi frustriran," je po tekmi, v kateri je njegova ekipa zabeležila tretji zaporedni poraz, dejal Dončić, ki v petih poskusih ni zadel meta za tri točke, njegov met za dve točki je bil le 21 odstoten, zadel pa je dva od štirih prostih metov.

Slovenski as bo imel popravni izpit v ponedeljek zvečer po slovenskem času, ko bo njegova ekipa igrala v Milwukeeju.