Kopitarjevi kralji doma klonili proti predatorjem

Los Angeles Kings so v severnoameriški hokejski ligi NHL tokrat v domači dvorani gostili Nashville Predators, ki so slavili zmago s 4:3. Gosti so povedli že s 3:1, preden so se kralji prebudili, izenačili na 3:3, a nato je David Legwand z zadetkom Nashvillu priigral zmago. Anže Kopitar je bil eden od strelcev za LA, golu pa je dodal še podajo.

Kopitar je na ledu preživel 22 minut in pol in v tem času v statistiko vpisal zadetek in podajo. Najprej je dosegel prvi zadetek kraljev na tekmi, ko je že v uvodni tretjini zadel za znižanje zaostanka za predatorji na 1:2, nato pa je bil še podajalec pri golu Dustina Browna za znižanje zaostanka na 2:3. Poleg Kopitarja in Browna je za Los Angeles Kings zadel še Mike Richards, proti vratom čuvaja mreže kraljev Jonathana Quicka pa je "letelo" le 17 strelov; ubranil jih je 13.