IZ LJUBLJANE SO SE VRNILI S KOPICO MEDALJ: Člani AKS Dance studia iz Kopra uspešni na plesnem tekmovanju

Koper

Plesalci iz koprskega Plesnega društva AKS dance studio so se minulo soboto udeležili 2. plesnega kvalifikacijskega tekmovanja na Kodeljevem Ljubljana Open 2020. Tudi tokrat so domov prinesli kar nekaj medalj.

V kategoriji Mini cheer pom so bile plesalke Mini Queens zlate, v otroški Cheer pom kategoriji, ki je bila na tekmovanju najštevilčnejša, so plesalke Little queens osvojile 3. mesto, ista skupina pa je v Hip hop kategoriji zasedla 7. mesto. V kategoriji Mladinski hip hop cheer so Junior queens osvojile 6. mesto, v kategoriji Cheer pom mladinski pa 12. mesto.

Prvič je AKS dance studio nastopil v članski kategoriji Queens, z mlado ekipo so v kategoriji članski Hip hop osvojili zlato, v članski Cheer pom konkurenci pa 3. mesto. Marca jih že čakata naslednji tekmovanji, in sicer mednarodno tekmovanje na Dunaju ter kvalifikacije v Logatcu Frogs cheer cup 2020.