Če vas zanima vrtičkanje ali sadjarstvo, potem ne smete zamuditi brezplačne delavnice, ki jo ta petek pripravlja Agraria Koper. Na njej boste izvedeli več o varstvu zelenjadnic in ostalih sadnih vrst. Delavnica bo potekala v edinstvenem didaktičnem centru na Obali, v Mediteranskem vrtu Purissima.
BREZPLAČNA DELAVNICA V PURISSIMI: Za vse, ki bi radi izvedeli več o zelenjadnicah in sadnih vrstah
Koper
Mediteranski vrtovi so naravne učilnice, v katerih lahko spoznamo pestrost tradicionalnih sredozemskih rastlin in okusimo lokalno kulinariko. V petek, 24. januarja, ob 17.00 bo Mediteranski vrt Purissima na Spodnjih Škofijah 11 e gostil brezplačno delavnico z naslovom Varstvo zelenjadnic in ostalih sadnih vrst, na kateri bo predaval dr. Marko Devetak iz Kmetijsko gozdarskega zavoda Nova Gorica.
Ob 18.00 bo Patricija Pirnat iz Kmetijske zadruge (KZ) Agraria predstavila programe dela Razvojnega kmetijskega centra slovenske Istre, KZ Agraria 2020.
Udeležba je brezplačna, obvezna pa je prijava za zagotovitev prostega mesta. Prijave zbirajo na elektronskem naslovu patricija.pirnat@kz-agraria.si.
Regional priporoča
Več kronike
IZ VRTCA IZGINIL 5-LETNI OTROK: Vzgojiteljice po šestih minutah ugotovile, da je pogrešan
N.J.
-
včeraj ob 16:35
NESREČO JE POVZROČIL VOZNIK AVTOBUSA: Prevažal 26 potnikov; znano, kaj se je zgodilo (FOTO)
N.J.
-
včeraj ob 14:52
DELOVNA NESREČA S SMRTNIM IZIDOM: Zgodilo se je na gradbišču razglednega stolpa (FOTO)
D.C.
-
včeraj ob 12:59
Novo iz Slovenije
PTIČJA GRIPA TUDI V LJUBLJANSKEM ŽIVALSKEM VRTU: Tokrat potrjena pri poginulem črnem labodu
N.J.
-
včeraj ob 16:44
VOZNIK ZAČETNIK PO OBVOZNICI Z 200 KM/H: 590 evrov kazni, odvzem vozniške in srečanje pri sodniku
D.C.
-
2.2.2023 ob 12:55