V eni od moskovskih cerkva je danes 26-letnik z nožem napadel vernike in pri tem poškodoval dve osebi. Motiv za napad še ni znan. Policija je napadalca že prijela, poroča ruska tiskovna agencija Tass.
26-LETNIK Z NOŽEM NAPADEL VERNIKE: Poškodoval dve osebi, motiv neznan
Kronika
Fotografija je simbolična.
Kot je za Tass dejala tiskovna predstavnica ruskega notranjega ministrstva Irina Volk, je 26-letnik iz regije Lipeck jugovzhodno od prestolnice Moskva zjutraj vstopil v cerkev na ulici Bakuninskaja in z nožem poškodoval dve osebi. Žrtvi so poslali v bolnišnico. Policija preiskuje vzrok in posledice napada, je dodala.
Po navedbah neimenovanih virov se je napad zgodil v cerkvi Svetega Nikolaja. Prvi podatki naj bi nakazovali, da je bil moški, ki je osumljen napada, v "neprimernem stanju". Ostale podrobnosti niso znane.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
IZ GOREČE STAVBE REŠEVALI V MANSARDI UJETO OSEBO: Štiri stanovanja uničena (FOTO)
T.R.
-
danes ob 08:19
ŠE ENA ZASTRUPITEV MED DRUŽENJEM: 'Nasrkali' tudi zaradi kršenja protikoronskih ukrepov
T.R.
-
včeraj ob 12:43
POŽAR NA PRIMORSKEM GASILO 40 GASILCEV: Ogenj popolnoma uničil stanovanjsko hišo (FOTO)
N.J.
-
včeraj ob 12:17
PODROBNOSTI INCIDENTA V FRANKFURTU: Slovenec v psihiatrični bolnišnici, naša policija seznanjena
A.S.
-
17.1.2021 ob 18:44
Več trendov
Novo iz Slovenije
IZREDNE SEJE NE BO: Erjavec umaknil soglasje h kandidaturi za predsednika vlade
A.S.
-
danes ob 10:01