ZMAGA ROKOMETAŠEV: Koprčani za las boljši od Ormoža

Rokometaši Jeruzalema Ormoža so v tekmi 8. kroga lige NLB izgubili proti Kopru 2013 s 26:27 (11:12).

Koper 2013 bo v soboto gostil Krko.

Napet obračun v dvorani Velika Nedelja je na žalost domačih gledalcev pripadel gostom iz Kopra. Ti so do dveh točk prišli z golom Nina Grzentiča v 60. minuti. Primorci so niz brez poraza podaljšali na štiri, vknjižili so tretjo zaporedno zmago. Ormožani so izgubili četrtič v nizu, drugič po vrsti le za en gol.

Čeprav so Koprčani tekmo začeli bolje, po petih minutah so vodili s 3:0, so Ormožani v končnici prvega polčasa postavili tekmo v začetno izhodišče. V 25. minuti so izenačili na 9:9, nato prvič na tekmi povedli. V izdihljajih 30. minute je Grega Krečič zadel za izid prvega polčasa 12:11.

Dva gola v prvih dveh minutah drugega polčasa sta Koper postavila v boljši položaj. V 40. minuti so Primorci vodili z 19:16, a dva gola Roka Žurana sta domače spet vrnila med žive. V 48. minuti sta bili ekipi spet poravnani (20:20). Gosti so do konca tekme vodili, a je Jeruzalem zaostajal le za gol do 57. minute, ko je bilo 26:26. Nino Grzentič je v 60. minuti zadel za 27:26, časa za izenačenje pa je domačim zmanjkalo.

ma |  04 .11. 2018 ob  09: 28
bravo Koprčani. Le tako naprej zmagam naproti.