Sedma zaporedna zmaga Pirančank

Rokometašice iz Pirana še naprej zmagujejo. Tokrat je "padla" ekipa iz Nakla.

Sodnika: Košir in Begić, Delegat: Pahor, Gledalcev: 150 Piran: vratarki: Spahić 10 obramb, Kraja 8 obramb, Hrnjić 8, Jagurdžija in Milakovič po 6, Krajnc in Panger po 5, Šabič 2, Unuk, Stojilkovič in Stojanović po 1 zadetek, Terčič, Mattica, Medić, Levačič in Panić. Naklo: vratarki: Likozar 9 obramb, Klemenčič 2 obrambi, Žnidaršič, Zelnik 4, Gaber, Fister 2, Vertačnik 5, Završnik 2, Pihlar, Drnovšek, Fuchs 5, Tomasovič 2, Akalovič 3, Korošec, Drolc in Škrjanec 3.

RK PIRAN : RK NAKLO PEKO TRŽIČ 35:26

Včeraj je v Luciji bila odigrana članska rokometna tekma 8. kroga za ženske 1.A DRL.

Že na začetku srečanja so Pirančanke povedle 3:1, nato 5:2, ter iz minute v minuto višale rezultat. Semafor ob polčasu je kazal na rezultat 20:11. V drugem polčasu so domačinke konstantno držale razliko vsaj 7 golov prednosti. Pirančanke so igrale dobro v obrambi in imele kar nekaj polprotinapadov in protinapadov.

Domača trenerka je dala priložnost petnajstim od šestnajst igralkam, ki so bile vpisane v zapisnik tekme. Le-te so jo s pridom izkoristile.

Pirančanke ostajajo na 1. mestu

Trenutno Pirančanke zasedajo celo 1. mesto na lestvici 1. A državne rokometne lige. Naslednja tekma Pirančank bo predvidoma v soboto, 13. decembra v Ljubljani proti ekipi RK Krim Mercator.

roko-ko |  24 .11. 2014 ob  08: 49
-1
@željko
naj trenirajo še naprej in čestitke za zmage.Od tu,pa da je to neka kvaliteta je pa še dolgo...
željko |  23 .11. 2014 ob  23: 16
@roko-ko samo znate vsi kritizirat, punce redno trenirajo, pojdi enkrat igrat pa potem pametuj
roko-ko |  23 .11. 2014 ob  16: 21