ROKOMETNI PORAZ: Koprčani klonili pred Ribnico

Rokometaši Kopra 2013 so v 3. krogu lige NLB izgubili proti Riku Ribnici s 26:29 (11:13).

Osrednja tekma tretjega kroga se je končala z zmagoslavjem rokometašev iz dežele suhe robe, ki so po neodločenem izidu v Novem mestu in zmagi nad tekmeci iz Dobove osvojili drugi par točk. Koprčani so drugič zaporedoma v državnem prvenstvu ostali praznih rok, pred tem so izgubili v Mariboru, zaostalo tekmo uvodnega kroga proti Celjanom pa bodo igrali šele sredi oktobra.

Koprčani so zelo dobro odprli tekmo in imeli v uvodnih petnajstih minutah igre niti igre v svojih rokah. Po vodstvu s 5:4 pa se jim je povsem ustavilo, Ribničani so povsem zagospodarili v Bonifiki ter med 15. in 20. minuto naredili delni izid 5:0 za vodstvo z 9:5. Izbranci domačega trenerja Petra Mičovića so do konca prvega polčasa zaigrali odločneje, nekajkrat so se približali na dva gola zaostanka, tolikšen primanjkljaj so imeli na polovici tekme (11:13).

Ribniška zasedba bo v prihodnjem krogu v sredo, 26. septembra, gostila Celje Pivovarno Laško, koprska pa bo dva dni kasneje gostovala v Velenju.

Ribničani so imeli v drugem polčasu popoln nadzor na parketu. Vseskozi so bili za korak ali dva pred gostitelji, po njihovem vodstvu s 25:17 v 47. minuti pa je bilo docela jasno, da bosta točki romali v Ribnico.

V ribniški ekipi sta bila strelsko najbolj učinkovita Tilen Strmljan in Rok Setnikar, ki sta dosegla po sedem golov, v koprski pa sta Nino Grzentič in Adam Bratkovič dosegla po šest zadetkov.

Milidrag |  23 .09. 2018 ob  22: 35
-1
Ni vse slabo.
@simonmaučec |  23 .09. 2018 ob  18: 14
Seveda ima podporo, ker drugega ni....haha
@simonmaučec |  23 .09. 2018 ob  18: 00
Naj jo kar ima. Ne za dolgo, je še klubov na tem svetu.
@SimonMaučec |  23 .09. 2018 ob  17: 41
-2
Nehajte z neumnostmi. Trener ima 100% podporo uprave.
Žal |  23 .09. 2018 ob  14: 24
zaradi takih napak vodstva, klubi ugašajo.
@@@@mičo |  23 .09. 2018 ob  14: 15
Ma ti nisi razumel, kaj ti je hotel povedati. Kdo je na koncu dvignil ritem? Tisti, ki je sedel skoraj celo tekmo in mu " pameten" trener ni dal prilike.