OLIMPIJSKI SPREJEM TUDI V KOPRU: Špelo bodo pozdravili v ponedeljek!

Kajak kanu klub Žusterna v ponedeljek pripravlja svečani sprejem svoje članice Špele Ponomarenko Janić, ki se ji je za las izmuznila medalja na letošnjih igrah v Riu.

Ponomarenko Janićeva je na letošnjih igrah izboljšala svojo olimpijsko uvrstitev, saj je v sprintu v kajaku na 200 metrov zasedla nehvaležno četrto mesto, s čimer je dokazala, da sodi v svetovni vrh.

Koprčanka je tekmovala tudi v razdalji na 500 metrov, v kateri je na letošnjem svetovnem prvenstvu osvojila bronasto kolajno, a tokrat ji uvrstitev v finale A ni uspela in na koncu je osvojila 10. mesto.

Svečani sprejem, ki se ga bo udeležil župan Mestne občine Koper Boris Popovič in predstavniki Kajakaške zveze Slovenije, bo ob 11. uri v Žusterni v prostorih kajak kanu kluba Žusterna.

HOHO |  22 .08. 2016 ob  12: 28
-1
haha | 19.8.2016 ob 16:13 Mislim..., nima duše... Ni ljudi, ki dihajo z njim... Kaj naj bi to pomenilo? Da smo domačini mrtvi, in vsi, ki se gibamo po Kopru? Rabimo kisikovo masko za dihanje ali kaj? Zame ima Koper prijetno, zabavno, umirjeno, prijetno..... dušo. Ne posplošuj stvari. Kakšen komentar stari, kot bi bral črnogledo osmrtnico ane "haha".
Če |  21 .08. 2016 ob  02: 20