KOPRČANI SKOČILI NA VRH: V Bonifiki padla Dobova

Rokometaši Kopra 2013 so v 20. krogu lige NLB premagali Dobovo s 35:29 (16:12). Koprčani so pričakovano ukanili tekmece iz Dobove in se točkovno izenačili z vodilnimi Ribničani, ki jim je po nedeljskem porazu na medsebojni tekmi v deželi suhe robe spodrsnilo tudi sredi tega tedna v Mariboru.

Izbranci domačega trenerja Zorana Jovičića so od prve minute imeli vse niti igre v svojih rokah. V zgodnjem delu tekme so si priigrali prednost treh golov (5:2), nato pa postopoma lomili odpor posavskih tekmecev. V 19. minuti so povišali na 10:5, prednost petih golov pa bolj ali manj držali vse do konca prve polovice tekme.

Koprčani v drugem polčasu niso popustili, goste so vseskozi držali na varni razdalji in zasluženo osvojili obe točki. V domači ekipi sta bila najbolj učinkovita Uroš Rapotec s sedmimi in Adam Bratkovič s šestimi goli, v gostujoči pa Izidor Hotko z desetimi in Luka Koprivc s petimi zadetki.

Koprska zasedba bo v prihodnjem krogu gostova v Ormožu, ekipa iz Dobove pa bo gostila mariborski Branik. Obe tekmi bosta v soboto, 25. februarja.

mentsana |  21 .02. 2017 ob  01: 34
"jurij" Cimos je bil evropski prvak! Kaj so do sedaj naredili nogometaši?
tudi to je pripomoglo k sedanjemu stanju cimosa ,milijončki za rokomet namesto v razvoj
jurij |  19 .02. 2017 ob  20: 41
Cimos je bil evropski prvak! Kaj so do sedaj naredili nogometaši?
@igor |  19 .02. 2017 ob  20: 40
take polnage vreščeče opice kot si ti, rokomet zagotovo ne zanima ker je preveč za tvoje nerazvite možgane . Za take zabiteže je nogomet.
Was |  19 .02. 2017 ob  18: 50
-3
Vaški šport...
Igor |  19 .02. 2017 ob  17: 45
-5
Ma koga pa briga rokomet razen starsev igralcev po moje nogenega.
Ivo |  19 .02. 2017 ob  17: 44
-5
Rokomet je sport ki zanima le malo ljudi.lahko smo svetovni prvaki pa ne bo vec kot par sto ljudi na tekmi.V Francji je bilo vsega dvajset slovenskih navijacev.
Primorec |  19 .02. 2017 ob  14: 37
Nehajte srat vi iz Fc KOPAR, vsaka čast dvanajstim in ekipi RD Koper 2013 - bravo koprska "mularija"
@KP stara garda |  19 .02. 2017 ob  14: 34
-2
Sramota so navijači ki jih ni oz se ne znajo organizirat. Pol iščejo vzroke v slabem vodenju kluba in nevem kaj vse še a žalostna resnica je da Tifozi ne obstajajo že več kot 15 let Dvanajsti kopra pa so bol družabna fun skupina kot pa navijaška naa svoji 15ti obletnici jih je bilo točno 12 še večji posmeh so doživeli prejšnji vikend v Ribnici ko so prepevali pesem od green dragonsov.
ZASTONJ KOPER VLAGA V ŠPORT ČE NIMA MESTO DUŠE IN NAVIJAČOV zaradi njih se igra
KP stara garda |  19 .02. 2017 ob  10: 58
Kaj mesate rezultate Popita kot župana.... Infrastrukture itd....Kapo dol!!!!!
Šport naj pusti na miru ker očitno z njegovim wanna be gazda stilom ne uspeva.....Smo tarča posmeha po državi.... UPRAVIČENO.....Prej naveza tata-sin....zdaj gazda in litorizniki.....Fuck off FC KOPER
BREZ NAVIJAČEV NI KLUBA
Zoka iz Tuzle |  19 .02. 2017 ob  10: 34
Kaj ma veze od kod je Jovičič on je naš igral je tudi za našo Slovenijo mi ga mamo radi še rajši pa njegovo ženo ;-) ;-) ;-)
Fukara Tuzla |  19 .02. 2017 ob  09: 37
-2
Z.J. je migrant iz Tuzle a me koprčan prišel je v Slovenijo čez zeleno mejo na Breganama
capreto |  19 .02. 2017 ob  09: 29
popo je kriv da je to brižno bonifiko usposobu za vrhunske tekme, bulše da bi tam meli soline pune murja... :)