KOPRČANI SEZONO KONČALI Z NEPOMEMBNIM PORAZOM: Pred počitnicami še dan rokometa

Rokometaši Rika Ribnice so na sinočnji tekmi zadnjega kroga končnice za prvaka v ligi NLB premagali Koper 2013 s 26:23 (11:12). Za Koprčane je bila tekma zgolj revialnega pomena, domači pa so čakali razplet tekme med Celjem in Velenjem, ki se je končala v njihovo korist – Zmagali so Celjani – tako da so potrdili končno drugo mesto na lestvici.

Koprčane, ki so po izenačenem prvem polčasu v drugem povedli za tri gole, a potem popustili, je spremljalo 30 najbolj zvestih navijačev Dvanajstih Kopra. Domačini so izenačili in povedli po minuti odmora v 38. minuti, potem pa prednosti niso več spustili iz rok.

1. Celje Pivovarna Laško 49
2. Riko Ribnica 41
3. Gorenje Velenje 39
4. Koper 2013 33

V koprski vrsti sta bila najbolj učinkovita Nino Grzentič in Grega Krečič s šestimi goli.

Sezona se bo sklenila z dnevom rokometa, ki ga bo 9. junija gostil prav Koper. Celodnevno dogajanje se bo zaključilo s tekmo med reprezentancama Slovenije in Madžarske.

četrti |  27 .05. 2018 ob  15: 34
so bili, četrti so, četrti bodo. Al je trener Vujovič al polde.
Koper |  26 .05. 2018 ob  17: 43
V Kopru ni nič kaj dosti, kar je zelo žalostno. Rokomet vsaj malo blaži to situacijo. Navsezadnje pa so to naši fantje in treba bi jim pomagati. Finančno, seveda. A kaj ko so za firme nezanimivi, ker je zanimiv samo nogomet. Tako ali drugače.
Zvone |  26 .05. 2018 ob  16: 16
-3
Ma kaj forsirajo ta rokomet v Kopru ki razen stsrsev in nekaj podpornikov ne zanima nobenga drugega.
Bruno |  26 .05. 2018 ob  16: 13
-1
Brane mesas hruske in jabolke.Normalno da je nogomet sport st.1.Tudi jaz po tv rajsi gledam tretjo italjansko nogometno ligo kakor evropski rokomet.Problem je drugi in sicer da pravega nogometa na Obali ni in ga se kar nekaj casa nebo.
Brane |  26 .05. 2018 ob  16: 09
-1
Rokomet pa res ni sport ki bi privabil mnozico gledalcev.Bil parkrat na tekmi v Kopru videl neatraktivno dogajanje malo gledalcev in me ne vidijo vec.Rajsi gledam po tv spanski ali angleski nogomet.